Rozpoczęła się prawdziwa rewolucja techniczna w Fotowoltaice wykorzystywanej do produkcji prądu ze Słońca dla gospodarstw domowych w Polsce i na świecie.

Dysponujemy doskonałymi materiałami i podzespołami gotowymi wyprodukować prąd na potrzeby domowe ze słońca za cenę wielokrotnie niższą niż cena produkcji w ciągu funkcjonowania instalacji.

Przeciętna instalacja ma żywotność minimum 25 lat ze spadkiem sprawności po 30 latach nieprzekraczającym 20%.

parallax background
 
Obecnie Fotowoltaika jest najtańszym źródłem energii ze wszystkich rodzajów nośników, z węglem włącznie.

Jeśli dodamy do tego ,że produkcja prądu w ogniwach fotowoltaicznych nie stanowi najmniejszego zagrożenia i szkodliwego wpływu na środowisko, otrzymujemy rewelacyjny produkt, gotowy do racjonalnego zastosowania w domu.

Opłacalność instalacji

Owszem - koszt instalacji sięga około 6000 złotych za kilowat mocy zamontowanej (przy instalacjach do 5kWp, powyżej cena każdego następnego kWp spada), jednak przy zastosowaniu dotacji lub kredytu inwestycja może być w ogóle nieodczuwalna w pierwszych 5 latach, a jest prawie zupełnie bezpłatna, przez pozostałe 20 lat.

Bezpłatna, czyli dochodowa, bo jednak będziemy korzystali przez 20 lat z energii wartej co najmniej kilkadziesiąt tysięcy złotych - nie do oszacowania przy gwałtownych podwyżkach cen prądu, co jeszcze bardziej zabezpiecza nas na przyszłość!

Nie zwlekaj - rozmawiaj!

Zapraszamy także do naszego laboratorium
Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, zapewniamy gwarancje i certyfikaty niezbędne do montażu i wpięcia instalacji fotowoltaicznej do sieci krajowej.

Emerytura ze Słońca

Wartym odnotowania jest projekt wykorzystania instalacji fotowoltaicznej do zbudowania sobie lub rodzinie emerytury ze Słońca.

Jeśli dysponujesz kwotą 150 tysięcy złotych możesz sobie zapewnić emeryturę w kwocie 3000 PLN miesięcznie na 25 do 30 lat jeśli będziesz prosumentem, lub potrzebujesz 300 tysięcy jeśli jesteś tylko wytwórcą energii elektrycznej ze Słońca.

To najtańsza i najpewniejsza emerytura obecnie na świecie!! Szczegóły inwestycji - zapraszamy do kontaktu.